Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Nevíte o něčem, co by pomohlo objasnit loupež?

Nevíte o něčem, co by pomohlo objasnit loupež?
ilustrační foto

Ve čtvrtek 19. prosince 2013 krátce před čtvrtou hodinou ráno došlo k loupežnému přepadení prodejny Brutus v Plumlovské ulici v Prostějově. Dosud neznámý lupič okradl obsluhu o peníze a ohrožoval ji přitom pistolí. Policisté žádají o pomoc při pátrání po zločinci, kterému hrozí až desetileté vězení.

„Muž v kukle na obsluhu namířil krátkou střelnou zbraň a se slovy, aby mu vydala všechny peníze, ji přinutil k vydání částky. Žena mu z obavy o život vydala v řádu několik tisíc korun. S nimi pak neznámý pachatel z místa činu utekl. Při loupežném přepadení neutrpěla žena zranění,“ uvedla policejní mluvčí Irena Urbánková.

Podle popisu se mělo jednat o muže ve věku kolem 30 let, vysokého asi 175 cm, štíhlé postavy. V obličeji byl maskován kuklou s otvorem pro oči. V pravé ruce držel krátkou střelnou zbraň. Na jedné ruce, pravděpodobně na levé, měl stříbrný prsten ve tvaru kroužku s nějakým rytím. Mluvil místním dialektem. Na sobě měl tmavé oblečení.

Policisté případ šetří pro podezření ze spáchání zvlášť těžkého zločinu loupež, za který pachateli, v případě jeho zjištění, hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi.

Policie ČR Prostějov se tímto obrací na širokou veřejnost se žádostí o pomoc při objasnění tohoto loupežného přepadení. Jakékoliv poznatky či informace, které by vedly k objasnění případu, mohou občané v pracovní době od 7 hodin do 15 hodin sdělit kriminalistům na telefonní linku 974 781 336, případně na kteroukoliv policejní služebnu nebo kdykoliv na bezplatnou telefonní linku 158. (red)

 

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style