Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Strážníci chytali opilce, oba skončili na záchytce

Strážníci chytali opilce, oba skončili na záchytce
ilustrační foto

Jak vidět, alkohol působí na každého jinak. Jednoho opilce krotili v minulých dnech v ulicích Prostějova strážníci kvůli tanci mezi auty, druhého dvakrát varovali, mimo jiné kvůli veřejnému pohoršení. Oba skončili na záchytce..

„Muž pobíhal po silnici mezi vozidly a křičel. I když ho hlídka vyzývala, aby svého jednání zanechal, musela ho z komunikace dostat v poutech,“ konstatovala strážník Jana Adámková s tím, že i když muž dechovou zkoušku odmítl, jeho podnapilost byla víc než zjevná.

Hlídka proto rozhodla o jeho převozu na záchytnou stanici do Olomouce, kde byl předán zdravotnickému personálu.

S druhým mužem to měli těžší. Napřed vzbuzoval veřejné pohoršení a posléze byl přistižen v obchodě při krádeži lahve s alkoholem. „Láhev pronesl přes pokladnu v batohu a než ho ochranka zadržela, stačil vypít čtvrtinu vína. Kvůli stále větší agresivitě ho hlídka převezla na záchytku,“ popsala druhý případ Adámková s tím, že muž měl v dechu 2,43 promile. „Výlet“ se oběma pánům celkem prodraží, příjde totiž na 4 100 Kč. „Z toho 1 500 korun stojí přeprava, umístění na záchytce 2 600,“ vysvětlila Adámková. (red)

 

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style