Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

PvNovinky exkluzivně: Máme hlavního svědka přepadení!

PvNovinky exkluzivně: Máme hlavního svědka přepadení!
ilustrační foto

Řidič modrého golfu, který v pondělí v podvečer chytil lupiče, jež v Lidické ulici okradl starou paní, kontaktoval redakci PvNovinek. Víme, proč hlášení o okradení nefigurovalo ve svodkách Policie ČR ani městských strážníků!

Nejrůznějším spekulacím, jež rozebírala další média, která převzala prostřednitcvím Facebooku naši původní zprávu o pondělním přepadení a okradení staré paní v Lidické ulici, je konec. Redakci PvNovinek se přihlásil jeden z nejdůležitějších aktérů celé události, mladý řidič modrého vozu golf IV pan Martin a stručně popsal celý incident. „Viděl jsem, jak k celé události došlo, jak pachatele začaly honit dvě dívky. Chtěl jsem mu nadjet a najednou se mi ztratil, vrátil jsem se směrem k Jezdecké ulici, pak jsem ho znovu uviděl utíkat. Vyskočil jsem a praštil s ním o zem,“ vylíčil pan Martin událost. Právě on donutil pobertu, aby okradené paní peníze, které vybral z peněženky, vrátil.

„Paní nechtěla nic hlásit na policii, ani se jí nedivím, byla otřesená a dovedu pochopit, že toužila po jediném – být už v klidu a teple svého domova,“ vyprávěl nám pan Martin. Nás však zajímalo, proč s pachatelem nedojel na policii, jak měl v úmyslu.

„Původně jsem to tak opravdu chtěl. Mám u policie pár kamarádů a tak jsem jim volal, co se stalo a že mám v autě pachatele. Je však zajímalo především to, jestli okradená paní podá oznámení. Bez toho prý nic dělat nemohou a stejně by ho museli pustit,“ vysvětlil pan Martin s tím, že pobertovi následně důrazně vysvětlil, jak se má příště chovat, a to především ke starším lidem.

„Víte, nemám takové lidi rád. Já sám jsem byl vychován k tomu, abych se starším vždy snažil spíš pomáhat, nesnáším, když je někdo okrádá. Ublížit starému a bezbrannému člověkovi, to není žádné hrdinství,“ dodal na závěr pan Martin.

Za redakci mu k jeho zásahu můžeme jen poděkovat a doufat, že domluva byla skutečně důrazná.

(ok)

 

Komentáře

Ad. média - ona média zcela jistě s oběma dívkami mluvila, jako PvNovinky. Protože pak by zcela jistě nemohla napsat, že k přepadení došlo u Kauflandu a další nesmysly.....Prostě oprásknutá diskuze z FB. . :D

Jsme velmi rádi, že jsou mezi námi lidé jako jste Vy a dvě slečny, které byly nápomocné. Ne každý by se takto zachoval! Děkujeme!

Nechapu proc se tady nekdo dohaduje jestli prevzal nebo ne.Popravde jen tady je popsane jak to bylo a ne ze nakonec i ja jsem zlodej.Myslim si,ze si to ten parchant bude hodne dlouho pamatovat a bude mit i urcite pamatku.Nebudu psat co se dal delo,abych ja jeste nechodil po soudech.Navic si myslim,ze nebyl sam.Vsiml jsem si jeste dvou co si myslim,ze sli za nim a jak jsem ho chytil a hodil do auta tak se najednou otočili,ale treba ne.Takze opatrne,jeden byl tak 45 let a druhej mladej tmavsi pleti.Ten zlodej tvrdil,ze je z Nezamyslic.

Ostatní média nepřevzala VAŠI PŮVODNÍ zprávu prostřednictvím facebooku. Celý ten rozhovor dívky, která byla svědkem přepadení někteří četli od začátku ve skupině Prostějov. A to ještě dřív, než se zapojila paní Sokolová. Některá média dokonce onu dívku oslovila téměř současně, jako paní Sokolová.Tak prosím nelžete!

Borec. Doufám, že domluva byla velmi důrazná.

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style