Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Další požár ve Vrahovicích! Co se to dnes děje?

Další požár ve Vrahovicích! Co se to dnes děje?
ilustrační foto internet

 

Dnešního dne v 17:15 hodin byl oznámen na operační středisko Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje požár v bytě rodinného domu na ulici Prešovská v Prostějově, část Vrahovice. 

"Na místo vyjeli profesionální hasiči z požární stanice Prostějov a dobrovolní hasiči z Vrahovic a Žešova. Hasiči po příjezdu zjistili, že hoří byt v I.patře rodinného domu. Hasiči proto ihned začali požár likvidovat. V průběhu likvidačních prací hasiči rozebírali stropní konstrukci a prováděli hašení požáru. Z důvodů silného zakouření půdních prostor rozebrali část střešní konstrukce a provedli přirozené odvětrání půdních prostor. Pomocí termokamery zkotrolovali celý prostor, aby odhalili případná skrytá ohniska", uvedla k dalšímu případu požáru ve Vrahovicích během jediného odpoledne mluvčí HZS Klára Beranová.

Požár dostali hasiči pod kontrolu v 17:40 hodin po oznámení, likvidaci hlásil velitel zásahu v 18:40  hodin. Poté hasiči místo předali majiteli a vrátili se zpět na základnu. Příčina vzniku požáru a výše škody je v šetření. Při požáru nebyl nikdo zraněn. (red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style