Další herna přepadena, hledejte lupiče!

Další herna přepadena, hledejte lupiče!
ilustrační foto
Další fotky: 
Další herna přepadena, hledejte lupiče!
Další herna přepadena, hledejte lupiče!

V úterý 18. února 2014 krátce po jedné hodině v noci došlo k loupežnému přepadení jedné z heren v Plumlovské ulici v Prostějově. Maskovanému pachateli, který se na lup vypravil s pistolí v ruce, vydala vyděšená barmanka několik desítek tisíc korun. Policisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání.

„Podle získaného popisu se mělo jednat o muže vysokého mezi 170 – 175 cm, štíhlé postavy. Na sobě měl tmavé tepláky, tmavou mikinu, pod kterou měl mít mikinu světlé barvy. Kapuci měl nataženou přes hlavu a přes obličej, přes ústa a nos byl maskován tmavou šálou nebo šátkem. Na nohou měl sportovní boty tmavé barvy, nejednalo se však o značkovou obuv. V pravé ruce držel krátkou střelnou zbraň stříbrné barvy,“ popsala lupiče policejní mluvčí Irena Urbánková. Prostějovští kriminalisté případ prověřují pro podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupež, za který pachateli hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi.

Policie ČR Prostějov se obrací na širokou veřejnost se žádostí o pomoc při pátrání po pachateli tohoto loupežného přepadení. Jakékoliv informace, které by mohly pomoci k objasnění případu a dopadení pachatele mohou občané sdělit na SKPV OOK Prostějov, telefon 974 781 336, případě kdykoliv na bezplatnou telefonní linku 158. (red)

Foto PČR

Poslat nový komentář