Tři záchytky v jediném týdnu

Tři záchytky v jediném týdnu
ilustrační foto

Během týdne provedli strážníci tři převozy opilců do záchytné stanice. Skončili tam tři mladí muži, ve věku od 21 do 35 let.

Prvním návštěvníkem tohoto zdravotnického zařízení byl jednadvacetiletý mladík, který se po půlnoci s přáteli pohyboval po náměstí T. G. Masaryka a jako jediný z nich v hlasitém hulákání nemínil přestat ani za přítomnosti hlídky. Jeho nepřístojné chování v podobě hrubých nadávek posléze i na adresu strážníků ještě nabralo na intenzitě. Dokonce bránil v předložení dokladů jednoho z kamarádů. „Situace se natolik vyhrotila, že dotyčný skončil v poutech a putoval do Olomouce. Nadýchal 1,63 promile,“ uvedla strážník Jana Adámková.

Za dva dny po výše zmíněné události vyjížděla hlídka v podvečerních hodinách k ležícímu muži na chodníku v ulici M. Pujmanové. Tento pětatřicetiletý chlapík byl natolik ovlivněn lihovinami, že nebylo možné u něj provést dechovou zkoušku, natož aby byl schopen samostatného pohybu.

Další den strážníci vezli do zdravotnického zařízení třicetiletého agresivního opilce. Ten se po poledni válel na chodníku v Blahoslavově ulici. Nadýchal 3,75 promile. Muž měl neustále tendence fyzicky napadat hlídku, proto mu byla nasazena pouta.

Přeprava sanitkou za doprovodu strážníků přijde na 1 500 Kč a „ubytování“ 2 600 Kč. (red)

Poslat nový komentář