Pomozme policii, hledá dva muže!

Pomozme policii, hledá dva muže!
Foto PČR, Miroslav Girga, druhé foto Radim Čapek
Další fotky: 
Pomozme policii, hledá dva muže!

 

Policie ČR se na širokou veřejnost obrací se žádostí o pomoc při pátrání po dvou mužích z Přerovska. Pokud jste hledané muže někde viděli nebo víte, kde se zdržují, ihned kontaktujte nejbližší policejní služebnu ČR, nebo volejte na linku 158.

Girga Miroslav (1988) je střední postavy, zdánlivé stáří odpovídá věku 24 až 26 let. Tvar obličeje má oválný a zúžený k bradě, hnědé oči a černé, krátké vlasy. Zpravidla oholen, případně strniště. Aktuální popis oblečení nebyl zjištěn.  „Po muži pátráme na základě rozhodnutí Okresního soudu ve Vyškově od května 2013 pro majetkovou trestnou činnost. Předpokládaný pohyb je někde v okresech Olomouc a Přerov,“ uvedla policejní mluvčí Marie Štrbáková.

Druhým hledaným je Radim Čapek (1979), střední postavy, vysoký kolem 170 centimetrů. "Tvar obličeje má obdélníkový, zúžený k bradě, hnědé oči a černé, rovné krátké vlasy, zpravidla česané dopředu. Bývá oholen. Aktuální popis oblečení nebyl zjištěn. Po muži pátráme na základě rozhodnutí Okresního soudu v Přerově od července 2013 pro majetkovou trestnou činnost. Všem děkujeme za spolupráci,“ dodala Štrbáková. (red)

Poslat nový komentář