Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Nový trik podvodníků dorazil i do Prostějova

Nový trik podvodníků dorazil i do Prostějova
ilustrační foto

 

Nový trik zkouší neznámý podvodník, který rozesílá lidem upozornění na uložený zapečetěný balík. Aby se k němu dostali, měli by v obálce zpět zaslat 500 korun na anonymní adresu krytou P. O. Boxem na poště ve Valašských Kloboukách. Podobné upozornění dostali už i obyvatelé Prostějova.

„Nic takového jsem si neobjednal,  hledal jsem tu firmu na internetu a nenašel, prostě neexistuje. Kde ale sakra přišli k mému jménu a adrese,“ sdělil redakci rozčileně jeden z adresátů. Jediný kontakt na "Mezinárodní centrum přepravy - M. C. P.". je  P.O. BOX 6 ve Valašských Kloboukách. Jeho majitel po adresátech požaduje  zaslání 500 korun v běžné odpovědní obálce. Podle zjištění TV Nova je u zmíněného  P. O. BOXu ve Valašských Kloboukách připsaná firma Pošta Servis s.r.o.. Podle živnostenského rejstříku patří třiapadesátiletému Patrickovi Meunierovi, který žije v Luxemburku a je také jednatelem firem Dream Body a Astrologické předpovědi s.r.o.. I o nich lidé na internetu  diskutují, protože i zde se jedná o podvodné lákání peněz.

Podobnou zásilku proto ignorujte, rozhodně peníze nikam neposílejte a dopis odneste na Policii. (red)

Komentáře

Dobrý den,
díky internetu jsem se zastavil ve svém konání.
V deníku METRO, s datem 29.4.2016 jsem objevil inzerát na dvoustránce. Zázračný elixír z hlemýžďů.
Po důkladném pročtení inzerátu jsem nalezl pouze jediný kontakt, P.O..BOX.
Tato skutečnost nahlodala mou důvěru. Žádné telefonní číslo, mailová adresa...
Miniaturní text na konci dvoustránky sděluje, že souhlasím s libovolným nakládáním s osobními daty. To byla poslední kapka do louže nedůvěry.
Děkuji internetu za nenahraditelnou službu.
Rychlá, okamžitá informace o podvodné akci, neznámého "pomocníka"
Zdravím
Pavel Váchal

Tak dnes jsem naletěla já, z přílohy sobotního Deníku jsem si vystřihla kupon pro zaslání zkušební kúry tohoto zázraku a uvěřila jsem slibu, že je to kúra zdarma jen na vyzkoušení. Zaplatila jsem 839,-Kč za něco v lahvičce, kde není ani písmenko česky, bez návodu na užívání.No, ale můžu si za to sama, měla jsem se nejdřív podívat na internet, bohužel jsem uvěřila, že by takový seriozní Deník přeci nedělal reklamu někomu, kdo jedná jako opravdový šmejd.Taky si myslím, že z toho Deník něco má....Tak pozor na ně a rozhodně si od nich nic neobjednejte!!!!!!!

I TV magazin uveřejnil16.1.2016 dvoustránkovou reklamu na zázračné účinky Arthrelixu. Nějaký Vlado Černý tam prozrazuje své poznatky jak zvítězil nad bolestivou artrozou- takřka na jedné celé straně TV magazini.Pochybná firma asi už zázračně pochybným způsobem zbahatla a dovolí si zaplatit drahou reklamu, byť i klamavou. Není to seriozní od TV magazinu vzhledem k informacím na vebu.

Díky za varování, také bych naletěla. To raději peníze charitě, tam pomohou potřebným. Ano, je smutné, ostudné a žalující, že i časopisy zařadí na své stránky cokoliv bez ověření. "Lidé, bděte!"
Dagmar

Po přečtení reklamy v příloze Deníku jsem uvažovala o tom, zda přípravek zakoupit... Podobně (jako jiní) jsem hledala info na internetu a nenašla nic (což mě nejdřív zklamalo a poté odradilo). Po přečtení vašeho článku jsem si víc než jistá, že od nápadu "zakoupit" ustupuji zcela. Děkuji za varování! Jen se divím, že i Deníky se nechají k této klamavé reklamě zneužít, a trochu nepátrají po tom, co ve svém tisku zveřejňují!

Také marně hledám na netu informaci ohledně zázračného léku Arthrelix. kdyby to bylo takové, jak píší, byly by toho plné lékárny a nemuselo by se to shánět přes nějaký P. O. Box Valašské Klobouky.
PS: Mám zkušenosti s jahodníky - za zhruba 500 Kč přišlo 5 maličkých rostlinek v obálce. 1 brzy uhynula, z ostatních vyrostly obyčejné 4 jahodníky. Jeden mě vyšel na asi 125 Kč - to bych si koupila jahod!!! Už nikdy víc!

na internetu jsem nenašla nic, co by hovořilo o elixíru arthrelix. Kdyby to byla pravda, bylo by to výborné pro naše bolesti zad, kolen .....

Je jisté,že reklama na šnečí elixír Arthrelix je zase podvod a propujčila se ktomu i Astrosat Media,ktera vydala inzerat v časopise TV Star.Je ubohé,že nikdo kompetentní se nezajima o firmu ,která už roky šidí lidí.

Se "šmejdy " jednejte jejich taktikou, posílejte odpovědní obálky bez známky na jejich adresu bez Vaši zpáteční adresy ať zaplatí poštovné a je vymalováno  Jirka Ostrava

Je s podivem ,že tomutopodniku dělá propagaci i časopis Rytmus života  číslo 42 ,str.13.Je redakce účastníkem podvodu ?

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style