Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Chtěl ujet před hlídkou. Nevyšlo mu to

Chtěl ujet před hlídkou. Nevyšlo mu to
ilustrační foto

Ze spáchání trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání je podezřelý 28letý muž z Písecka. V neděli ráno se pokusil ujet policejní hlídce. A věděl proč, byl opilý a nemá řidičák.

„V neděli krátce po desáté hodině ráno si policejní hlídka všimla v Konečné ulici v Prostějově Alfy Romeo. Auto sjelo z rychlostní komunikace I/46 na Konečnou, otočilo se a začalo zpátky najíždět na rychlostní komunikaci. Policejní hlídka se za vozidlem vydala. Vozidlo zastavila v Kralické ulici poté, co sjelo z druhého sjezdu,“ informovala policejní mluvčí Irena Urbánková. Osmadvacetiletý řidič z Písecka nepředložil doklady od vozidla, ani řidičský průkaz. Ten ostatně na základě soudního zákazu vůbec nemá. Navíc mu policisté v dechu naměřili 0,40 promile alkoholu. „Muž se odmítl podrobit lékařskému vyšetření, další jízdu mu policisté zakázali,“ dodala Urbánková.

Mladý muž je podezřelý z maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání, za který může skončit až na tři roky za mřížemi. V případě pozitivní kontroly na alkohol se jedná o přestupek, který bude po zadokumentování zaslán příslušnému správnímu odboru k projednání. (red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style