Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Herna v Kostelecké přepadena! Poznáte lupiče?

Herna v Kostelecké přepadena! Poznáte lupiče?
Foto PČR
Další fotky: 
Herna v Kostelecké přepadena! Poznáte lupiče?
Herna v Kostelecké přepadena! Poznáte lupiče?
Herna v Kostelecké přepadena! Poznáte lupiče?

 

V pondělí 28. dubna kolem půl třetí v noci došlo k loupežnému přepadení jedné z heren v Kostelecké ulici v Prostějově. Maskovaný muž s pistolí v ruce si vynutil po obsluze vydání finanční hotovosti a a utekl.

„Do herny vběhl maskovaný muž, který v jedné ruce držel krátkou střelnou zbraň a ve druhé igelitovou tašku. Přistoupil k baru, tašku hodil na barový pult, na obsluhu mířil zbraní a se slovy „ Dej mi peníze“ po ní požadoval vydání číšnického fleku. Žena mu z obavy o život a zdraví číšnický flek se zhruba 18 tisíci korunami vydala. Neznámý muž poté s lupem z herny utekl,“ popsala incient policejní mluvčí Irena Urbánková.

Podle získaného popisu se mělo jednat o muže ve věku mezi 25-30 lety, vysokého mezi 170 – 180 cm, štíhlé postavy. Na sobě měl jarní bundu – buď šedočerné nebo modročerné barvy, na rukou tmavé rukavice,černé sportovní kalhoty a na hlavě černou kuklu s otvory pro oči. Mluvil plynule česky. V ruce držel krátkou střelnou zbraň stříbrné barvy.

 

Prostějovští kriminalisté případ prověřují pro podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupež, za který pachateli hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi. „Vzhledem k tomu, že kriminalisté prověřovali všechny informace a poznatky, nebylo možné tyto informace uveřejnit dříve,“ upozornila Urbánková.

Kriminalisté se obrací na širokou veřejnost se žádostí o pomoc při pátrání po pachateli. Jakékoliv informace, které by mohly pomoci k objasnění případu a jeho dopadení mohou občané sdělit na SKPV OOK Prostějov, telefon 974 781 336, buď osobně nebo telefonicky, případě kdykoliv na bezplatnou telefonní linku 158. (red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style