Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Policisté dopadli lupiče, byl to známý recidivista

Policisté dopadli lupiče, byl to známý recidivista
ilustrační foto

 

Prostějovští kriminalisté objasnili dva případy krádeží vloupáním, ke kterým došlo v říjnu loňského roku na Prostějovsku. Usvědčili z nich 40letého recidivistu z Prostějovska.

V noci z 8. na 9. října 2013 došlo k vloupání do rodinného domu v Nezamyslicích, odkud zloděj odcizil kabelku s celým obsahem a také pánskou peněženku s celým obsahem. Způsobil škodu za 17 500 korun. "Téže noci došlo i k vloupání do rodinného domu ve Víceměřicích, odkud zloděj odcizil také dámskou kabelku s celým obsahem, dětské náušnice z chirurgické oceli, peníze a platební karty. Krátce po krádeži se mu podařilo v jednom z bankomatů v Ivanovicích na Hané vybrat z jednoho z účtu 20 tisíc korun. Majitelům tak způsobil škodu za 25 200 korun," konstatovala policejní mluvčí Irena Urbánková. 

Kriminalisté nyní ve spolupráci s olomouckými kolegy případy objasnili a pachatele zjistili. "Jedná se o 40letého muže z Prostějovska, který pro nás není žádným nováčkem. Za obdobnou majetkovou trestnou činnost byl soudem odsouzen a potrestán," ddala mluvčí. Nyní mu za trestné činy krádež, porušování domovní svobody a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku hrozí až pětiletý pobyt za mřížemi. (red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style