Aktulizujeme : Pobodaná žena nepřežila

Aktulizujeme : Pobodaná žena nepřežila
ilustrační foto

Jak PvNovinky informovaly již v pátek dopoledne, došlo na Žižkově náměstí k vážnému incidentu, který skončil tragicky. Pětapadesátiletý muž pobodal o sedm let mladší ženu. Ta pak na následky zranění ve večerních hodinách zemřela. Muž byl silně opilý. Skončil na záchytce a následující den se podrobil výslechu.

"Muž je obviněn z trestného činu vraždy a v současné době je vyšetřován vazebně. Okolnosti celé události jsou stále předmětem šetření," uvedl dnes policejní mluvčí Josef Bednařík.

Jak se PvNovinkám podařilo zjistit, žena žila v dvorním traktu domu vedle spořitelny, kde je papírnictví (někdejší ASO), spolu se svým přítelem. "Byla to hodná, usměvavá a pracovitá ženská. Denně jsme se potkávaly," sdělila redakci žena, která ve stejném domě pracuje.

Co incidentu, který skončil tragedií, předcházelo, to netuší. "Že by zas až tak nadměrně pili, to si nemyslím. Ale říkala, že jsou nějaké problémy mezi jejím synem a přítelem," dodala žena, která si nepřála být jmenována. Redakce však má její jméno k dispozici. (ber)

Poslat nový komentář