Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Na Vrahovické skončil pod autem další cyklista!

Na Vrahovické skončil pod autem další cyklista!
ilustrační foto

Další daň si mezi cyklisty vybrala Vrahovická ulice v Prostějově. Dnes ráno skončil po střetu s osobním autem v nemocnici dvaaosmdesátiletý muž. Utrpěl těžké zranění.

K nehodě došlo kolem půl desáté dopoledne. "Podle prvotních informací utrpěl 82letý cyklista těžké zranění, se kterým byl převezen do olomoucké nemocnice. Přesná doba léčení není v tuto chvíli známa," sdělila PvNovinkám policejní mluvčí Irena Urbánková. Alkohol u řidiče osobního vozidla vyloučila dechová zkouška, u zraněného cyklisty byl nařízen odběr krve. "Přesné okolnosti nehody, míra zavinění i výše vzniklé škody jsou předmětem dalšího policejního šetření," dodala mluvčí. (ber)

Ilustrační foto PČR

Komentáře

Pokud by tam (na Vrahovické) byla pořádná a bezpečná cyklostezka, nemuselo se to stát. Ale pan dopravní expert Vafek a město Prostějov si dává na čas. Kolik to ještě bude stát životů ?????

Jako co na tohle říct? Kolaři v PV jsou neskutečný problém.. Doprava hustá, ulice rozkopané a k tomu cyklisté.... uplně nejradši mam přesně tyhle důchodce, řídítka obalený kabelama motající se na frekventované křižovatce či silnici..... Nebudu komentovat co dělal 82letej deda na kole... 

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style