Aktualizujeme: Plzeňku přepadl ozbrojený lupič!

Aktualizujeme: Plzeňku přepadl ozbrojený lupič!
ilustrační foto

 

Jak PvNovinky informovaly, v úterý okolo třetí hodiny ráno došlo v baru Plzeňka v Krasické ulici v Prostějově k loupežnému přepadení. Podle informací www.vecernikpv.cz maskovaný muž vešel dovnitř a s pistolí v ruce vyhrožoval obsluze, že ji zastřelí, pokud mu neodevzdá všechny peníze.

V baru prý sedělo pořád ještě několik hostů, další hráli ve vedlejší místnosti na automatech. Asi ve tři ráno sem vtrhnul maskovaný chlap a mířil pistolí na mladou barmanku. Ta samozřejmě byla vylekaná a tržbu mu vydala,“ uvedl jeden ze členů personálu. 

Podle popisu se mělo jednat o pachatele vysokého mezi 180 – 190 cm, hubené postavy, který v ruce držel předmět, připomínající zbraň. Mluvil česky, bez přízvuku.

"Kriminalisté na případu intenzivně pracují, po pachateli pátrají a prověřují všechny informace a poznatky. Zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupež, za který pachateli hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi," sdělila dnes médiím policejní mluvčí Irena Urbánková.

Kriminalisté se obrací na širokou veřejnost se žádostí o pomoc při pátrání po pachateli tohoto loupežného přepadení. Jakékoliv informace, které by vedli k jeho dopadení, mohou občané sdělit na SKPV OOK Prostějov, buď osobně nebo telefonicky na telefonní linku 974 781 336, případně kdykoliv na bezplatnou telefonní linku 158. (red)

Poslat nový komentář