Ve "Slonově" nádražním domku byl nalezen další mrtvý muž!

Ve "Slonově" nádražním domku byl nalezen další mrtvý muž!
ilustrační foto archiv ber

 

Jak PvNovinky informovaly, 7. prosince byl v domku za hlavním nádražím nalezen mrtvý muž. Josefa Jelínka, známého jako "Slon", po smrti ožrali jeho vlastní psi. Dům spolu s ním obývali další dva muži, otec se synem, kteří "Slona" dlouhodobě psychicky a fyzicky týrali, policie jeho smrt označila za přirozenou. Dnes byl v tom samém domě nalezen další mrtvý muž, starší z dvojice, která se Slonem v domku přebývala.

Věděli jsme první

Redakční zdroj nás na úmrtí Silvestra K. upozornil dnes ráno s tím, že muž je mrtev delší dobu. Policejní mluvčí Irena Urbánková ale na opakované dotazy odpověděla, že podobnou událost její kolegové nešetří. Zvrat nastal až dnes odpoledne, kdy byla mrtvola nalezena.

"Mohu potvrdit, že jsme byli přivoláni ke zhruba šedesátiletému muži. Službu konající lékař konstatoval smrt, byla nařízena zdravotní pitva," potvrdil redakci dnes ve 14 hodin Radomír Gurka z prostějovské záchranky. Bližší informace ale neuvedl s ohledem na policejní vyšetřování.

Mrtvý si odseděl vraždu

Když se po "Slonově" smrti vyrojila řada domněnek o cizím zavinění, police případ uzavřela s tím, že jeho smrt byla přirozená.  Jeho souputník Silvestr K. , který byl nalezen mrtev dnes, byl přitom odsouzen za vraždu a trest si odseděl. Třetí z obyvatel domku je znám jako pijan a násilník. Je tedy otázkou, jak to s úmrtími obou mužů vlastně bylo. Ani Silvestra K., stejně jako před časem Slona, na nádraží několik dní nikdo neviděl...

Policie opět neshledala cizí zavinění

Krátce po 14 hodině o nálezu mrtvého těla informovala i policie. "Dnes kolem poledne jsme přijali oznámení o nálezu osoby bez známek života v bývalém drážním domku v Prostějově. Přivolaný lékař prvotním ohledáním neshledal známky cizího zavinění. K přesnému určení úmrtí byla nařízena pitva. Totožnost osoby je policii známa. S ohledem na rodinu nebudeme sdělovat žádné bližší informace," sdělila Irena Urbánková. (ber)

Poslat nový komentář