Nebyli jste náhodou u toho? Policie hledá svědky

Nebyli jste náhodou u toho? Policie hledá svědky
ilustrační foto

V pondělí 30. března 2015 v 5:45 hodin došlo na přechodu pro chodce v Uničovské ulici v Litovli (za křižovatkou s ulicí Loštickou - Karla Sedláka) k dopravní nehodě. 

„Dosud nezjištěný řidič nezjištěného vozidla (pravděpodobně se mělo jednat o vozidlo Škoda Felicia combi), který jel ve směru od ul. Staroměstské náměstí (od kruhového objezdu) směrem na Uničov, nedal na přechodu pro chodce přednost čtyřiapadesátiletému muži, který přechod přecházel ve směru od ulice Loštické. Až téměř na konci přechodu došlo ke střetu mezi vozidlem a chodcem, který přepadl na chodník. Řidič s vozidlem údajně zastavil, s chodcem komunikoval, ale potom ujel směrem na Uničov. Při nehodě došlo, podle prvotní lékařské zprávy, k lehkému zranění chodce,“ uvedla policejní mluvčí Irena Urbánková.

K objasnění okolností této dopravní nehody se policie obrací s prosbou o pomoc na svědky, kteří viděli její průběh, aby své informace sdělili na linku 158, nebo se osobně dostavili na Dopravní inspektorát v Olomouci, Kosmonautů 10. (red)

 

Poslat nový komentář