Policie hledá útočníka, který obětem vyrazil zuby

Policie hledá útočníka, který obětem vyrazil zuby
foto Policie ČR
Další fotky: 
Policie hledá útočníka, který obětem vyrazil zuby
Policie hledá útočníka, který obětem vyrazil zuby

 

Prostějovan zřejmě vyrážel zuby v olomouci. Alespoň si to myslí policie, která po útočníkovi již několik měsíců pátrá.

V pátek 21. února 2015 v 1.15 hodin fyzicky napadl dosud neznámý útočník dva muže před vstupem do baru Varna na ulici Riegrova v Olomouci. Oba dva udeřil pěstí do obličeje a oběma vyrazil zuby. Napadení muži museli být převezeni k ošetření do nemocnice. Policie hledá svědky tohoto incidentu a především ty občany, kteří by pomocí získaných fotografií a kamerového záznamu pomohli zjistit totožnost pachatele. Podle posledních informací byl útočníkem muž z okresu Prostějov.

„Jednalo se o muže ve věku asi kolem 30 let, vysokého od 175 centimetrů výše s krátce střiženými vlasy s tzv. ostrůvkem. V době napadení měl oblečené tričko s krátkým rukávem černé barvy s potiskem v oblasti hrudníku a modré riflové kalhoty. Obuté měl tenisky v tmavé barvě s bílými tkaničkami a bílou podešví,“informovala policejní mluvčí Marie Štrbáková. Dnes přidala další závažnou informaci:  "S odkazem na včerejší výzvu oznamuji,že podle posledních informací by se mělo jednat o muže z okresu Prostějov."

 

S informacemi se můžete přihlásit na telefon 974 766 699 nebo na linku 158. Také se můžete osobně dostavit na obvodní oddělení Olomouc 1 na ulici Sokolská v Olomouci. (red)

 

 

 

Poslat nový komentář