Vrahovické večerní pátrání má nejspíš souvislost s dvojnásobnou vraždou!

Vrahovické večerní pátrání má nejspíš souvislost s dvojnásobnou vraždou!
ilustrační foto

 

Jak PvNovinky včera večer informovaly, policisté večer nejen ve Vrahovicích pátrali po nebezpečném mladém muži, kterého podezřívají z násilné trastné činnosti. Policie dnes uvolnila informaci, že se jedná o dvojnásobnou vraždu, která se stala v Tovačově. PvNovinkám se podařilo získat další informace.

„Kriminalisté z odboru obecné kriminality Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje prověřují okolnosti násilné trestné činnosti, ke které mělo dojít v místní části Tovačova. V tuto chvíli nelze vzhledem k probíhajícím procesním úkonům sdělit bližší podrobnosti,“ sdělila dnes ráno policejní mluvčí Jitka Dolejšová s tím, že tiskovou zprávu k uvedené události vydá policie dnes během dne.

Redakci se ale přihlásilo hned několik lidí, které policisté včera kontrolovali. Informací, že jde zřejmě o pachatele vraždy, se podle nich netajili. „Zastavili mě a kontrolovali i nákladový prostor auta. Ukázali mi fotku a sdělili, že jde o čtyřiadvacetiletého T.F.,“ uvedl jeden z mužů, který si nepřál být jmenován. Mládence policisté hledali i v okolí Plumlova. „Říkali, že snad může být pod vlivem pervitinu,“ uvedla žena, která pracuje v jednom z místních občerstvení.

Podle neověřených informací měl muž zavraždit své prarodiče. Případ budeme nadále sledovat. (ber)   

Komentáře

" Místní část Tovačova"... Tovačov je část Vrahovic? :D

Poslat nový komentář