Policisté našli v Olomouci mrtvého muže. Možná jde o vraždu

Policisté našli v Olomouci mrtvého muže. Možná jde o vraždu
ilustrační foto

 

Olomoučtí policisté byli přivoláni v úterý 7. července 2015 v ranních hodinách do bytu domu v Olomouci a nalezli zde muže bez známek života.

"Osmatřicetiletý muž dle předběžných informací podlehl těžkému zranění a není vyloučeno, že zranění bylo způsobeno cizí osobou, kdy v bytě mělo dojít ke konfliktu mezi mužem a ženou," uvedl policejní mluvčí Jitka Dolejšová.

Kriminalisté jsou nyní na místě a prověřují okolnosti události. "V tuto chvíli nelze sdělil žádné konkrétnější informace. Ihned, jak to bude možné, bude tisková zpráva aktualizována," dodala mluvčí. (red)

"Z dosavadního průběhu vyšetřování vyplývá, že muž zemřel na následky bodného poranění, které mu měla způsobit žena, k níž vnikl do bytu dnes časně nad ránem násilným způsobem přes uzavřené balkonové dveře," informovala odpoledne Dolejšová s tím, že s devětačtyřicetiletou ženou se muž osobně znal.

S ohledem na aktuálně probíhající vyšetřování policie zatím bližší informace neposkytne a nebude se vyjadřovat ani k právní kvalifikaci celé události. "Veřejnost bude podrobněji o události informována ihned, jak to bude možné," vysvětlila mluvčí. (red)

Poslat nový komentář