Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Neznáte podvodníka? Hledají ho policisté

Neznáte podvodníka? Hledají ho policisté
ilustrační foto

 

Policisté územního odboru Olomouc se obrací na širokou veřejnost se žádostí o pomoc při ustanovení pachatele podvodného jednání, k němuž došlo 16. července kolem poledne v jedné z poboček České pošty v Olomouci. Zatím neznámý pachatel si nechal podvodným jednáním, po kombinaci různých požadavků, dvakrát vyplatit finanční hotovost v celkové výši 12 000 korun.

Policisté k popisu podezřelého zjistili, že se jednalo o muže ve věku mezi třiceti až pětatřiceti lety, vysokého mezi 180 – 185 cm, snědší pleti. Měl nakrátko střižené černé vlasy a nasazeny sluneční brýle. Na sobě měl bílou košili s dlouhým rukávem, černé kraťasy v délce po kolena a na nohou kotníčkové bílé ponožky a béžové boty.

„Jakékoliv informace, které by vedly ke ztotožnění muže, který je podezřelý z uvedeného podvodného jednání, mohou občané sdělit policistům na obvodním oddělení Olomouc 1 buď osobně nebo telefonicky na tel. č: 974 766 651, případně kdykoliv prostřednictvím bezplatné telefonní linky 158,“ informovala policejní mluvčí Irena Urbánková. (red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style