Spadl ze skály. Našli ho v potoce

Spadl ze skály. Našli ho v potoce
ilustrační foto

V neděli kolem 19. hodiny přišla žena z Olomouce osobně nahlásit na obvodní oddělení ve Velké Bystřici pohřešování svého přítele. Muže našli policisté zraněného. Ležel v potoce.

Policistům žena uvedla, že ho naposledy viděla v sobotu 10. října 2015 před 17 hodinou u horolezecké stěny v místě Malý Rabštejn u pstruhové líhně v blízkosti obce Jívová, kde se rozešli a měli se pak potkat v restauraci v obci Domašov nad Bystřicí. Policisté po přijatém oznámení ihned začali po dvaatřicetiletém muži pátrat. Byly prověřeny veškeré zdravotní zařízení a restaurace v blízkém okolí, ale také známí a kamarádi, u kterých mohl být muž na návštěvě. K pátrací akci přímo v terénu se připojili také policisté Pohotovostního a eskortního oddělení Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje, policejní psovod se speciálně vycvičeným psem a velení se ujal kriminalista ze skupiny pátračů územního odboru Olomouc.
„Pohřešovaného muže našli po necelých třech hodinách pátrání v terénu. Ležel zraněný v potoce nedaleko skály. Byl při vědomí,“ uvedla policejní mluvčí Marie Štrbáková. Muž skončil v rukách zdravotníků. (red)

Ilustrační foto: ZZS

Poslat nový komentář