Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Dámy, pozor na kabelky. Kradou se ve velkém

Dámy, pozor na kabelky. Kradou se ve velkém
ilustrační foto

Hned dva případy odcizených kabelek z pátku 4. prosince šetří prostějovští policisté.

K prvnímu došlo krátce před polednem v prodejně v Dukelské bráně v Prostějově. Osmašedesátiletá žena si při nakupování kabelku odložila do nákupního vozíku. Dosud neznámý pachatel toho využil a v okamžiku kdy žena kabelku nehlídala, se jí zmocnil. Zákaznice tak s kabelkou přišla o mobilní telefon, osobní doklady, platební kartu, dioptrické brýle, svazek klíčů a finanční hotovost 1 400 korun. Celková hodnota odcizených věcí byla vyčíslena na 4 300 korun.
K druhému případu došlo na Floriánském náměstí v Prostějově po šestnácté hodině. Šestapadesátiletá žena svou kabelku odložila a v nestřeženém okamžiku se jí zmocnil dosud neznámý pachatel. Také tato žena přišla o osobní doklady, mobilní telefon, platební kartu a finanční hotovost. Celková škoda byla v tomto případě vyčíslena na 5 500 korun.
"Pachatelé obou skutků jsou podezřelí z přečinu krádež a přečinu neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku s trestní sazbou odnětí svobody až na dvě léta,"konstatoval policejní mluvčí František Kořínek. (red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style