Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Policie pátrá po osmdesátileté seniorce! Viděli jste ji?

Policie pátrá po osmdesátileté seniorce! Viděli jste ji?
Foto PČR

Policie ČR územního odboru Přerov se obrací na veřejnost se žádostí o pomoc při pátrání po pohřešované paní, kterou je Jarmila Slouková, narozená. 6. 2. 1935, trvale bytem v okrese Přerov. Policie žádá o zveřejnění pátrání po pohřešované osobě v okresech Přerov, Olomouc, Prostějov.

Zdánlivé stáří pohřešované paní je 80 let. Je vysoká mezi 150 – 155 cm, má střední až štíhlejší postavu. Vlasy má nakrátko ostříhané, barvy špinavý blond, oči má šedé. V pátrání je od 16. 12. 2015 a hledají ji přerovští kriminalisté.

"Pohřešovaná paní byla naposled spatřena v pondělí 14. prosince 2015 kolem jedenácté hodiny dopoledne v Hranicích. Od té doby o sobě nepodala žádnou zprávu. Je velmi komunikativní a vždy hezky upravena. V současné době u sebe nemá žádné doklady, ani mobilní telefon. Bližší informace k důvodu jejího pohřešování nemáme k dispozici, stejně jako bližší popis jejího oblečení, které na sobě měla v době odchodu", uvedla informace k pohřešované Irena Urbánková z Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje.

Jakékoliv informace k pobytu, pohybu nebo výskytu pohřešované paní přijmou policisté kdykoliv na bezplatné telefonní lince 158, na kterékoliv policejní služebně nebo v pracovní dobu od 7.00 – 15.00 hodin na telefonní lince 974 778 336, 974 778 337. (red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style