Krásky zbystřete! Casting do MissOK je už příští pátek!

Krásky zbystřete! Casting do MissOK je už příští pátek!
Ilustrační foto missok.cz

V pátek 15. ledna se uskuteční jediný casting soutěže MissOK – Miss středních škol Olomouckého kraje. Od 8 hodin bude čekat na dívky v BEA centru odborná porota. V té zasedne například známý choreograf J.K. Sanchez, loňská vítězka Natálie Novosadová nebo Denisa Venosová, finalistka celostátní soutěže Miss aerobik.

Casting je určen dívkám, studentkám středních škol z Olomouckého kraje. Současně také talentovaným studentům - ti nejlepší z nich se budou podílet na kulturním programu závěrečného galavečera, který se bude konat 18. března v prostorách BEA centra Olomouc.
Od 8 hodin je registrace a v 8:30 bude casting zahájen. Dívky se v první fázi stručně představí. Následně porota ohodnotí postavu dívek a proběhne také krátký pohovor. Ze všech dívek postoupí maximálně dvacítka do druhého kola. V tom již dívky předvedou také svou volnou disciplínu a rozhodne se o finálové dvanáctce.
Studentky se ještě stále mohou hlásit na http://missok.cz/registrace. I kdyby se náhodou rozhodly na poslední chvíli, i tak mohou přijít až na samotný casting, kde se jich ujmou pořadatelé. Více informací naleznete na missok.cz. (ber)

Poslat nový komentář