Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Aktualizujeme: Mladý muž napadl otce a dědečka. Skončil ve vazbě

Aktualizujeme: Mladý muž napadl otce a dědečka. Skončil ve vazbě
ilustrační foto PČR

Vykázání ze společné domácnosti na Prostějovsku den ode dne přibývá. Jen v březnu jich bylo pět. Tím zatím posledním vykázaným je 25letý muž z obce na Prostějovsku, který 28. března verbálně a fyzicky napadl otce a dědečka. Skončil ve vazbě.

Pětadvacetiletý muž ve společném obydlí napadl svého otce a dědu. Ke zranění osob při napadení nedošlo. Přivolaní policisté šetřením zjistili, že byly naplněny znaky domácího násilí a využili svého zákonného oprávnění a z důvodu ochrany ohrožených osob násilníka z domu na dobu deseti dní vykázali," konstatoval tehdy policejní mluvčí František Kořínek. 

"Násilník byl 28. března zadržen a umístěn v policejní cele. Včera, krátce před čtrnáctou hodinou, byl ve zjednodušeném řízení postaven před soud, který rozhodl o jeho umístění do Vazební věznice v Olomouci, kam byl dopraven v 15 hodin," doplnil dnes mluvčí. Muž je podezřelý ze spáchání přečinu nebezpečné vyhrožování a přečinu výtržnictví, za které mu v případě prokázání viny a odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na tři léta.

V letošním roce je to již druhý případ obvodního oddělení Prostějov 2, ve kterém byla vykázaná násilná osoba pro své protiprávní jednání umístěna do vazby. (ber)

 

 

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style