Policisté hledají svědky deset let staré vraždy

Policisté hledají svědky deset let staré vraždy
ilustrační foto PČR

Kriminalisté se obracejí na veřejnost s výzvou o pomoc při objasnění přes deset let starého případu vraždy, která se stala ve videopůjčovně ve Šternberku.

Dne 29. 7. 2005 přibližně hodinu po poledni neznámý pachatel vstoupil do videopůjčovny na Hlavním náměstí ve Šternberku a zavraždil jednatřicetiletou zaměstnankyni, která se nacházela v provozovně. Oběť byla zavražděna zvlášť surovým způsobem.

„Na základě předchozí výzvy se přihlásil na polici svědek, který popsal muže pohybujícího v inkriminovanou dobu v okolí místa činu v bílé pravděpodobně zakrvavené košili. Dle jeho sdělení byl muž v době před deseti lety ve věku 26 až 35 let, vysoký 190 centimetrů, štíhlé postavy, delších vlnitých vlasů v barvě špinavě blond. Ze získaných informací byl sestaven identikit tohoto muže,“ uvedl policejní mluvčí Josef Bednařík.

Policie žádá o spolupráci při zjištění totožnosti muže i veřejnost. Pokud bude mít někdo z občanů jakýkoliv poznatek, informaci k uvedenému neobjasněnému případu, pozná muže na identikitu, který takto vypadal před deseti let, ať kontaktuje kriminalisty prostřednictvím linky 158 nebo podá informace policistům na nejbližší policejní služebně. (red)

Poslat nový komentář