Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Policisté pátrají po pohřešovaném muži. Neviděli jste ho?

Policisté pátrají po pohřešovaném muži. Neviděli jste ho?
Foto PČR

Přerovští kriminalisté od 10. června 2016 pátrají po jednašedesátiletém Stanislavu Mokrovicsovi z Přerovska. Je nesvéprávný a nemocný.

Pohřešovaný muž je přibližně 180 centimetrů vysoké, silnější postavy, má modré zapadlé oči, oválný obličej, s jemným strništěm šedých vousů. Vlasy má oholené a ve vlasové části má na pravé straně výraznou jizvu po zranění. Chodí nakloněný dopředu pomalou kolébavou chůzí s nápadně krátkým krokem.

Měl by na sobě mít oblečenou šusťákovou bundu fialové (švestkové) barvy, pod bundou modro fialovou košili, šedé kapsáčové kalhoty, nazouvací boty, s sebou by měl mít igelitovou tašku.

„Jedná se osobu s omezenou svéprávností. Může být ohrožen na životě či zdraví, protože pravidelně užívá léky na epilepsii, Parkinsonovu nemoc a štítnou žlázu a tyto léky u sebe nemá,“ uvedl mluvčí policie František Kořínek.

Dne 9. června 2016 si pohřešovaný kupoval v Hranicích na Moravě jízdenku na vlak do Vídně.

„Policie ČR žádá občany o poskytnutí informací k osobě Stanislava Mokrovicse v pracovní dobu od 7 do 15 hodin na telefonní linku 974 778 336, 974 778 337, případně kdykoliv na bezplatnou linku 158,“ dodal mluvčí. (red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style