Policisté hledají svědky nehody řidičky na D46!

Policisté hledají svědky nehody řidičky na D46!
ilustrační foto

Druhého června 2016 ve čtrnáct hodin došlo na dálnici D46 v úseku sedmatřicátého kilometru, ve směru jízdy od Prostějova na Olomouc, k dopravní nehodě mezi dvěma osobními vozidly. Jedno z nich z místa střetu ujelo.

"Řidička vozidla Škoda Octavia jela v pravém jízdním pruhu. Z levého připojovacího jízdního pruhu od obce Hněvotín přijelo osobní vozidlo, které bez ukazatele směru jízdy se zařadilo bezprostředně před vozidlo Škoda Octavie, jehož řidička jela v pravém jízdním pruhu. Aby řidička škodovky zabránila střetu, strhla řízení na pravou stranu, narazila do svodidel, kde zůstala stát a událost oznámila na policii. Druhé vozidlo pravděpodobně VW Passat Combi tmavé až černé barvy z místa nehody odjelo," popsal událost policejní mluvčí Josef Bednařík s tím, že nehoda se obešla bez zranění. Škoda na vozidle činí 80000 Kč a na svodidlech 20000 Kč. Alkohol byl dechovou zkouškou u řidičky vyloučen.

"Vzhledem k tomu, že řidič z místa nehody ujel, žádáme případné svědky, aby kontaktovali telefonní číslo 585 351 040 nebo linku 158," dodal mluvčí. (red)

Poslat nový komentář