Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Policisté hledají svědky nehody řidičky na D46!

Policisté hledají svědky nehody řidičky na D46!
ilustrační foto

Druhého června 2016 ve čtrnáct hodin došlo na dálnici D46 v úseku sedmatřicátého kilometru, ve směru jízdy od Prostějova na Olomouc, k dopravní nehodě mezi dvěma osobními vozidly. Jedno z nich z místa střetu ujelo.

"Řidička vozidla Škoda Octavia jela v pravém jízdním pruhu. Z levého připojovacího jízdního pruhu od obce Hněvotín přijelo osobní vozidlo, které bez ukazatele směru jízdy se zařadilo bezprostředně před vozidlo Škoda Octavie, jehož řidička jela v pravém jízdním pruhu. Aby řidička škodovky zabránila střetu, strhla řízení na pravou stranu, narazila do svodidel, kde zůstala stát a událost oznámila na policii. Druhé vozidlo pravděpodobně VW Passat Combi tmavé až černé barvy z místa nehody odjelo," popsal událost policejní mluvčí Josef Bednařík s tím, že nehoda se obešla bez zranění. Škoda na vozidle činí 80000 Kč a na svodidlech 20000 Kč. Alkohol byl dechovou zkouškou u řidičky vyloučen.

"Vzhledem k tomu, že řidič z místa nehody ujel, žádáme případné svědky, aby kontaktovali telefonní číslo 585 351 040 nebo linku 158," dodal mluvčí. (red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style