Policisté hledají svědky nehody!

Policisté hledají svědky nehody!
ilustrační foto

Policisté prostějovského dopravního inspektorátu šetří okolnosti dopravní nehody, ke které došlo ve středu 10. května v 11 hodin v křižovatce ulic Příční a Sportovní v Prostějově. Zde z dosud přesně nezjištěných příčin mělo dojít ke střetu pravého zpětného zrcátka osobního automobilu značky Škoda s řídítky jízdního kola. Cyklista a řidič se ale nedokázali shodnout na příčině střetu. Policie proto hledá svědky.

Při dopravní nehodě nedošlo ke zranění osob. Výše způsobené hmotné škody byla vyčíslena na 12 tisíc korun. Alkohol byl u obou řidičů vyloučen provedenými dechovými zkouškami.

„Při podání vysvětlení se řidiči na příčinách a okolnostech dopravní nehody a toho co jí předcházelo, nedokázali dohodnout. Dle jednoho z mužů měl dopravní nehodě bezprostředně předcházet verbální incident v Martinákově ulici.

Proto žádáme občany, kteří se ve středu 10. května kolem jedenácté hodiny dopoledne pohybovali v Martinákově ulici či v prostoru křižovatky ulic Sportovní a Příční, aby svým svědectvím pomohli objasnit okolnosti tohoto případu. K incidentu došlo mezi řidičem vozidla Škoda Octavia černé barvy a cyklistou na městském jízdním kole hnědé barvy," uvedl policejní mlvčí František Kořínek.

Se svými poznatky k případu se občané mohou obrátit přímo na policisty dopravního inspektorátu, a to buď osobně na adrese Havlíčkova ulice 16b v Prostějově, nebo telefonicky na čísle 974 781 251. Samozřejmostí je také možnost využít bezplatnou telefonní linku na čísle 158. "Za případnou pomoc děkujeme," dodal mluvčí. (red)

Foto: PČR

Poslat nový komentář