Při dopravní nehodě zemřel řidič dodávky

Při dopravní nehodě zemřel řidič dodávky
ilustrační foto
Další fotky: 
Při dopravní nehodě zemřel řidič dodávky
Při dopravní nehodě zemřel řidič dodávky

Ve středu před půl desátou večer se stala tragická dopravní nehoda, při které zahynul řidič dodávkového auta. Dle zjištěných informací a výpovědi svědků jel 44letý muž po dálnici D1 ve směru na Přerov.

„V prostoru ukončení dálnice v levotočivé zatáčce vyjel z dosud nezjištěných příčin vpravo mimo komunikaci na zasněženou plochu, následně přeletěl svah a oplocení dálnice. Po dopadu na pole se vozidlo několikrát přetočilo přes střechu a zůstalo ležet na boku. Přivolaný lékař již nedokázal řidiči pomoci a na místě musel konstatovat smrt," uvedla policejní mluvčí Miluše Zajícová.

U nehody byli první hasiči. „Na místě nalezli zaklíněného řidiče, jevícího známky selhání základních životních funkcí. Po vyproštění z vozidla, do příjezdu posádky zdravotníků, pokračovali v laické resuscitaci. Návazně asistovali při činnosti záchranářů. Bohužel, i přes veškerou snahu řidič následkům svých zranění na místě podlehl," konstatoval mluvčí hasičů Zdeněk Hošák.

Způsobená škoda byla předběžně vyčíslena na 701 000 Kč. Příčina a okolnosti této tragické události jsou předmětem dalšího šetření. (red)

Foto: HZS Olk

 

Poslat nový komentář