Telefon doma nenašel. Z krádeže podezřívá vlastní ženu

Telefon doma nenašel. Z krádeže podezřívá vlastní ženu
ilustrační foto

Devátého března v podvečer přijali prostějovští strážníci telefonické oznámení od muže, který nahlásil odcizení mobilního telefonu vlastní ženou. 

Na místo vyslaná hlídka zkontaktovala oznamovatele. "Muž uvedl, že odešel z domu na procházku a telefon nechal ležet na skříni v chodbě. Zhruba po půl hodině, kdy se vrátil, tam přístroj nebyl. Doma byla jen jeho brečící manželka. Ta si údajně v jeho telefonu přečetla SMS zprávy a z jejich obsahu byla zklamaná a řekla mu, že přístroj ve vzteku zničila. Z celé situace manžel usoudil, že telefon pravděpodobně někde schovala a zprávy si zřejmě špatně vysvětlila. Jelikož byl mobil vypnutý, nemohl zpětným voláním zjistit, kde je," popsala začátek incidentu strážník Tereza Greplová.

Strážníci vyzvali ženu k podání vysvětlení. Ta událost popřela a sdělila, že telefon neviděla. Záležitost postoupena příslušnému správnímu orgánu k dořešení. O tom hlídka dvojici poučila. Třiapadesátiletá žena je podezřelá z přestupku proti občanskému soužití, za který hrozí pokuta do 20. 000 Kč. (red)

 

Poslat nový komentář