Policisté hledají Gabrielu Medeovou. Pohřešuje se

Policisté hledají Gabrielu Medeovou. Pohřešuje se
ilustrační foto

Policisté územního odboru Olomouc pátrají po pohřešované Gabriele Medeové. Devětatřicetiletá žena z Uničova byla naposledy viděna v úterý 19. 3. 2019 v 7:30 hodin přítelem na náměstí v Uničově, odkud odešla neznámo kam. Domů se nevrátila a od té doby o sobě nepodala žádnou zprávu. Existuje důvodná obava ze zhoršení jejího zdravotního stavu.

Pohřešovaná žena je vysoká mezi 170 - 175 cm, zdánlivě vypadá na zhruba 40let. Má hubenou postavu, hnědé oči. Má vlnité, středně dlouhé vlasy, hnědé barvy. Češe se na pěšinku vlevo.

V době odchodu měla na sobě vestu šedé barvy s kožíškem z králíka, červené tričko s dlouhým rukávem, cihlově červené kraťasy, silonové punčochy červené barvy s květinovým vzorem a černé baleríny s přezkou. Mobilní telefon u sebe nemá. Existuje důvodná obava ze zhoršení jejího zdravotního stavu.

„Prosíme občany, kteří by ženu někde viděli, nebo by věděli, kde se zdržuje, aby prosím, ihned kontaktovali nejbližší policejní služebnu, nebo volali na bezplatnou telefonní linku 158," uvedla policejní mluvčí Irena Urbánková. (red)

Foto: PČR

Poslat nový komentář