Hledá se pětatřicetiletý muž. Může mít psychické problémy

Hledá se pětatřicetiletý muž. Může mít psychické problémy
ilustrační foto

Karlovarští kriminalisté pátrají po pohřešovaném 35letém muži z Karlových Varů. Miroslava Lungu pohřešuje jeho družka od 15. března. Muž by mohl mít psychické problémy a mohl by se nacházet kdekoliv na území České republiky.

Po pohřešovaném muži pátrá jeho družka, která ho viděla naposledy dne 15. 3. 2019 ve 23:00 hodin v místě trvalého bydliště. Důvod odchodu z domova není znám. Nelze vyloučit, že by pohřešovaný muž mohl mít psychické problémy. „Vyprávěl, že by chtěl žít sám v přírodě a sledoval i dokumenty, jak lze samostatně bez pomoci přežít v přírodě. Do dnešního dne o sobě nepodal žádnou zprávu, nemá u sebe žádné doklady ani mobilní telefon. Pohřešovaný může být dezorientován a předpokladem je, že by mohl být kdekoliv umístěn např. ve zdravotnickém zařízení, případně v psychiatrické léčebně jako osoba bez známé totožnosti," uvedla policejní mluvčí Zuzana Týřová.

Naposledy měl na sobě černé kalhoty, černé boty, zelenou mikinu s kapucí a šedou zimní bundu s motivem maskáčů. Zvláštním znamením je zlomenina pravé ruky, má odlehčenou zelenou sádru, kterou si však mohl sundat. Miroslav Lunga je 178 cm vysoký, střední postavy. Má hnědočerné vlasy a hnědé oči.

V případě jakýchkoliv informací k pohřešovanému muži volejte na bezplatnou telefonní linku 158 nebo se obraťte na nejbližší policejní služebnu. (red)Foto: PČR

Poslat nový komentář