Usnul za volantem. A srazil motorkáře

Usnul za volantem. A srazil motorkáře
ilustrační foto

Ve středu 10. července 2019 v 15:35 hodin došlo na 19. kilometru dálnice D46 ve směru na Olomouc k dopravní nehodě osobního automobilu a motocyklu. Dle prvotního šetření se dvaadvacetiletý řidič Škody Octavie v důsledku mikrospánku nevěnoval řízení a zezadu narazil do před ním jedoucího motocyklisty na stroji značky Yamaha.

Ten jel jako poslední v koloně pomaleji jedoucích vozidel před zúžením komunikace. „Motocyklista po nárazu upadl na komunikaci, při čemž si způsobil zranění. S tím byl letecky transportován do prostějovské nemocnice,“ popsal nehodu policejní mluvčí František Kořínek. Ke zranění dalších osob nedošlo. Výše způsobené hmotné škody byla předběžně vyčíslena na 67 tisíc korun. Alkohol u obou řidičů policisté na místě vyloučili provedenými dechovými zkouškami. Přesné příčiny, okolnosti i míra zavinění dopravní nehody jsou předmětem dalšího policejního šetření. (red)

Foto: PČR

Komentáře

Vy "umělci" v plechovkách,začněte se chovat normálně.Denně potkávám idio.tů,že bych tím mohl zaplnit kriminály.Jezdit to neumí,jezdíte po druhé straně,ještě čumíte nikam a tak se vzpamatujete.Choďte pěšky a všichni si uleví a ubyde mrtvol.

Poslat nový komentář