Policisté hledají svědky nehody u Hluchova

Policisté hledají svědky nehody u Hluchova
ilustrační foto
Další fotky: 
Policisté hledají svědky nehody u Hluchova

V sobotu 13. července 2019 ve 14:00 hodin došlo na komunikaci mezi obcemi Přemyslovice a Hluchov k havárii osobního automobilu typu Škoda Felicia. Jeho řidič pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost jízdy stavu a povaze vozovky a v mírné levotočivé zatáčce vyjel vpravo mimo komunikaci do travnatého příkopu.

„V době příjezdu policistů na místo se zde nacházel pouze třiatřicetiletý cizinec, který však tvrdil, že automobil řídil někdo jiný a ten měl z místa odejít. Provedenou dechovou zkouškou u muže zdržujícího se u vozidla policisté změřili hodnotu 2,54 ‰ alkoholu v dechu," uvedl policejní mluvčí František Kořínek s tím, že zranění osob nebylo na místě zjištěno. Výše způsobené hmotné škody byla předběžně vyčíslena na 10 tisíc korun.

Dle svědka měly u Felicie krátce po nehodě zastavit dva automobily, jejichž řidiči nabídli svou pomoc. K objasnění okolností této dopravní nehody policisté žádají o pomoc její případné svědky, zejména pak řidiče, kteří u havarovaného automobilu zastavili bezprostředně po nehodě.

„Kdo viděl průběh nehody, nebo by mohl přispět k jejímu řádnému objasnění, nechť se se svými informacemi obrátí na policisty dopravního inspektorátu. Učinit tak může v pracovní době osobně na adrese Havlíčkova 16b, Prostějov, nebo telefonicky na číslo 974 781 251, nebo kdykoli na mobilní číslo 735 788 541 či na bezplatnou telefonní linku 158. Děkujeme za spolupráci," dodal Kořínek. (red)

Foto: PČR

Poslat nový komentář