Doručil pozdě balík. Za to mu odvezli auto

Doručil pozdě balík. Za to mu odvezli auto
ilustrační foto

Dne 8. srpna 2019 před patnáctou hodinou bylo přijato oznámení na linku 156 o rozbitém zvonku na dveřích prostějovské provozovny. Hlídka na místě zjistila od oznamovatele, že zvonek poškodil řidič přepravní firmy, která doručuje balíky, a z místa odešel.

„Strážníkům se podařilo kontaktovat dvaadvacetiletého muže pracujícího jako doručovatele, a ten se k rozbití přiznal. Důvodem jeho počínání byl dřívější spor a hádka s majitelem provozovny ohledně zásilky, která nebyla doručena včas. A také to, že dnešního dne při rozvážce nechal zaparkované vozidlo s nastartovaným motorem na ulici, kde sídlí firma, na níž poškodil zvonek. Toho využil sedmapadesátiletý oznamovatel, nastoupil na místo řidiče a s vozidlem odjel do nedalekého sídla přepravní společnosti. Zde jej zaparkoval mezi ostatními vozidly, uzamkl a klíče odevzdal na vrátnici. Hlídce své jednání vysvětlil ochranou nezabezpečeného majetku před odcizením," uvedl strážník Petr Zapletal.

U celé události byla zjištěna pouze jediná škoda, a to na zvonku dveří firmy. Vyčíslena byla na 2000 Kč. Celý případ bude oznámen příslušnému správnímu orgánu. (red)

Komentáře

Dělá tam nějaký ma.gor.co ničí lidem cokoli,asi ze msty.

Poslat nový komentář