Policisté hledají pohřešovanou dívku. Je těhotná

Policisté hledají pohřešovanou dívku. Je těhotná
ilustrační foto

Policisté územního odboru Olomouc pátrají po pohřešované mladistvé Kateřině Rehovičové (rozené Mikové). Patnáctiletá dívka s trvalým pobytem v okrese Prostějov svévolně odešla dne 15. srpna 2019 z hospitalizace ve Fakultní nemocnici v Olomouci, ve společnosti svého přítele. Má rizikové těhotenství a může být v ohrožení života. Mohla by se pohybovat se svým přítelem na Přerovsku (Kojetín, Přerov) a na Prostějovsku (Nezamyslice, Prostějov).

Vypadá zdánlivě na 18 let, je vysoká kolem 158 cm, má střední postavu. Vlasy má černé, vlnité, středně dlouhé po ramena, češe si pěšinku vlevo. Oči má výrazné - hnědo-černé tmavé, obočí má husté. Může nosit dioptrické brýle. K popisu oblečení v době jejího odchodu nejsou bližší informace.

„Prosíme občany, kteří by pohřešovanou mladistvou někde viděli, nebo by věděli, kde se zdržuje, aby prosím, ihned kontaktovali nejbližší policejní služebnu, nebo volali na bezplatnou telefonní linku 158," doplnila policejní mluvčí Irena Urbánková. (red)

Komentáře

Ta bode zalezlá mezi svéma.

Todle hledání kočovníků už je fakt sranda.Kdyby jim dali auta s přívěsy,tak by zase kočovali po novém,a bylo by po hledání-zbytečné a drahé zaměstnávání policie,soudů,sociálky,neziskovek, a po neustálém těhotenství.Kdo by sebou tahal na cestách 10 kousků.Dnes z nich chtějí mít enteligenty a oni místo toho rodí v 15.No humor veliký.

Kolikrát?

Poslat nový komentář