Policie pátrá po mladém páru. Prchá před vězením i s malým synem

Policie pátrá po mladém páru. Prchá před vězením i s malým synem
Foto PČR
Další fotky: 
Policie pátrá po mladém páru. Prchá před vězením i s malým synem

Přerovští kriminalisté pátrají po 29leté ženě a 32letém muži oba trvale žijící v okrese Přerov, kteří se skrývají před nástupem do výkonu trestu odnětí svobody. Oba partneři se pravděpodobně pohybují i se svým jeden a půlletým synem v Olomouci nebo i v jeho vzdálenějším okolí, ale mohou se vyskytovat i na Přerovsku.

K popisu Anety Šaryové lze uvést, že má drobnou a hubenou 165 cm vysokou postavu s váhou cca 55 kg. Má černé, středně dlouhé rovné vlasy a hnědé oči. Hledaná žena se většinou výrazně líčí.

K popisu hledaného Roberta Tuleji lze říci, že je hubené 170 cm vysoké postavy s váhou cca 70 kg. Má řídké, velmi krátké tmavohnědé vlasy a bývá oholen. Na pravé straně krku má výrazné tetování.

"Policie ČR žádá spoluobčany o pomoc a podání informací k místu současného pobytu a pohybu obou hledaných osob. Policii je možné kontaktovat v pracovní době od 7.00 do 15.00 hodin na telefonní lince 974 778 336, 974 778 337, mobilním telefonu 601 365 551, nebo kdykoliv je možné předat informace k hledaným i na celostátní bezplatnou linku 158," uvedla policejní mluvčí Miluše Zajícová. (red)

 

Komentáře

Viděl jsem někoho podobného, tak sem ho zvážil a měl 68kg, takže to nebyl on.

Poslat nový komentář