Semafory v Olomoucké jsou hrozné. Kdepak, dí magistrát

Semafory v Olomoucké jsou hrozné. Kdepak, dí magistrát
ilustrační foto archiv PvNovinky.cz

 

Hrozné a nepraktické řízení semaforu na křižovatce Olomoucká, Barákova, Sladkovského. Tak zní připomínka, kterou na web Prostějova umístil jeden z občanů. Magistrát vidí situaci jinak.

„K seřízení semaforů na křižovatce ulic Olomoucká – Sladkovského - Baráková v Prostějově uvádíme, že řízení křižovatky a železničního přejezdu je nastaveno v souladu s projektovou dokumentací a požadavky Dopravního inspektorátu Policie ČR a Českých drah,“ odpovídá odbor správy a údržby majetku města. (ber)

Komentáře

Semafory na této křižovatce dle mě nic moc nevyřešili. Doba, za kterou vyjedu ze Sladkovské na Olomouckou je minimálně stejně dlouhá jako bez semaforu.

Je to mnohem lepší než bylo, škoda že stále dost řidíčů odbočuje doleva z ul. Olomoucká (ze směru od Tesca) na ul.Barákovu. Pak tam vzniká někdy chaos :).

Je tam zákaz odbočení.

Pěkný den

Nechápu, jak si někdo může stěžovat na semafory Olomoucká - Sladkovského, jezdí se tam mnohem bezpečněji, víc takových řešení!

Mnozí lidi neví roupama co dělat. Konečně po zpuštění semaforů na křižovatce Olomoucká- Sladkovského se mi dobře vyjíždí z ul. Sladkovského na ul. Olomouckou.  Že se tam musí 2 cykly počkat, to vydržím. Dřív jsem nemohl z ul. Sladkovského na ul. Olomouckou vůbec najet.A´t si každý zkusí v pracovní den zajet do Brna a užít si křižovatek v centru města.

Poslat nový komentář