Jeden kruháč vedle druhého kruháče? Přání policie

Jeden kruháč vedle druhého kruháče? Přání policie
Foto ber
Další fotky: 
Jeden kruháč vedle druhého kruháče? Přání policie

 

Snaha vytěsnit cyklisty z prostoru kruhové křižovatky na Petrském náměstí přijde Prostějov v nejbližší době na 60 tisíc korun. Tolik bude stát projektová dokumentace nové podoby cyklostezky, která by měla obkroužit právě kruhový objezd.

„Požadavek vznesl dopravní inženýr, my se jím musíme zabývat,“ konstatoval náměstek primátora Zdeněk Fišer. Podle jeho slov je ale situace neřešitelná. „V jednom bodě křižovatky, konkrétně u kaple, je velmi málo místa. Cesta pro cyklisty se tam prostě nevejde,“ vysvětlil.

„Předpokládám, že nařídí ubourat kus té kaple,“ kroutila hlavou obsluha nedaleké benzinky. (ber)

Komentáře

Vafek je přírodní úkaz, kdo nezažil jednání s tímto člověkem neuvěří. Jeho slova čím uší cesta tím líp, a všude najebat retardéry aby jste nejezdily rychle ve slepe uličce o délce 50 m. Dopravní značky na dvou stejných ulicích vedle sebe naprosto jiného druhu. Je to člověk který požaduje paskvily, to také proto ,že nejezdí autem, ale pochlubil se že jezdí pouze veřejnou dopravou. Takový človek by měl letět okamžitě víte kam.

A co konečně pořádný obchvat kolem Prostějova? Nemuseli bychom pak jezdit pokaždé přes město, když chcema na druhou stranu města. 

 

A čemu se pořád divíte, když na Magistrátu sedí samý odborník co se týče dopravy!!! Copak nevíte, jak to po volbách bývá??? "Hele, co ty bys mohl dělat??? Nechceš být odborník na dopravu??? Jo, to beru." A pak to tak má vypadat, jeden odborník vedle druhého, Fišer, Rašková, Mačák. Ani jeden nemá vystudovanou vysokou školu co se týče dopravního inženýrství. To má jen Vafek. A pořád si ho bude někdo brát do huby. Kolikrát pan Fišer, Mačák nebo paní Rašková projeli PV na kole?? Autem v době špičky??? Ani jednou, tak ať oni táhnou do důchodu. 

Tady je panu náměstkoviFišerovi je líto 60 000 Kč a to, že cyklistická stezka na ul. Vrahovické bude stát okolo 40 až 50 milionu Kč. panu náměstkovi Fišerovi nevadí. Cyklostezka Vrahovická by byla, pokud se tam udělají všechna nutná opatření, jedna z nejdražších cyklostezek na Moravě a navíc dle skutečných odborníků, napr. Ing. Martínka, celostátního koordinátora cyklistické dopravy, výrazně nebezpečnou..

Panu náměstku Fišerovi asi nevadí, že po vybudování okružní křižovatyk došlo k podstatnému zhoršení bezpečnosti silničního provozu na křižovatce na Petrském náměstí.. V r. 2013 tam byl smrťák cyklisty. Po vybudování této okružní křižovatky na tomto kruháči byl zraněn min. jeden cyklista každý rok. Ono se musí říkat všechno. A když někdo hledá řešení, aby se situace zlepšila, tak je to asi všechno špatně.

Vpravo je dostatek místa, nic není třeba bourat !!!!

Vafek do DŮCHODU !!! Než bude pozdě,

Poslat nový komentář