Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Apollo13 dnes rozduní underground

Apollo13 dnes rozduní underground
ilustrační foto

 

Prostějovské APOLLO 13 bude v pátek 17. května svědkem těžkého nářezu. Mimo skvělých Rajjagungle Rockers a dalších kapel vystoupí legendární DJ Pixie. Muž, který byl v anketě Czech Drumandbass Awards zvolen nejlepším DJem roku 2007, 2008, 2009, 2010 a 2012, nabídne jedinečné a nápadité mixy, se kterými dobývá Evropu.

 

 

Pro Pixieho jsou typické přesné, rychlé a nápadité mixy, které každé jeho vystoupení nabíjí mimořádnou dávkou energie. „Mám rád spád, zajímavé nápady a myšlenky. A hlavně to, u čeho se lidi baví," netají se milovník breakbeat/electro house a dubstepu. Své umění předvedl v Rusku, Německu, Rakousku, Polsku či Slovensku a zahrál si po boku většiny světových DJ a producentů.

"Návštěvníky potěší Rajjagungle Rockers z Olomouce, kteří začnou celý tento hudební masakr. Součástí večera budou také těžké a mohutné tech-house rytmy hrající na anglickém rádiu společnosti Wall 2 Wall Records a skvělý TB Production," přidal pozvání majitel klubu Apollo13 Mira Hasa. Vstupné na tuto mimořádnou akci je do 23 hodin za pouhých 60 korun.

(rl)

 

 

 

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style