Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Pointu aplaudoval Činoherní klub ve stoje

Pointu aplaudoval Činoherní klub ve stoje
ilustrační foto POINT

 

Veleúspěšné představení prostějovského amatérského divadla Point sklidilo ovace i v Praze. V rámci přehlídky amatérských divadelních souborů, kterou pořádá Činoherní klub, se 6. října představilo s inscenací Testosteron. Sklidilo výjimečný ohlas, při závěrečné děkovačce publikum stálo.

 

 

Sedm chlapů, sedm povah, sedm nátur, sedm rozdílných hladin testosteronu.Muži o ženách a také sami o sobě v drsné komedii, která si ani na svatební hostině nebere servítky. To je stručná charakteristika inscenace Testosteron polského autora Andrzeje Saramonowicze, kterou Point hrál v Činoherním klubu Praha. O tom, že představení předstihly zvěsti o jeho kvalitách svědčí fakt, že divadlo bylo vyprodáno už 14 dnů po té, co lístky přišly do prodeje.

"Bylo to jedním slovem krásné. Mimo potlesků v průběhu představení, které jsem ani nestíhal počítat, nás diváci odměnili závěrečným aplausem ve stoje, což je pro herce obrovská pocta," sdělil PvNovinkám Aleš Procházka. V hledišti byla mimo jiné i vycházející hvězda Činoherního klubu Marika Procházková, která prostějovskému souboru rovněž vyjádřila uznání za skvěle odehrané představení. 

Bez zajímavosti není ani fakt, že inscenace byla ve vážném ohrožení. "Hráli jsme v 19,30 hodin, ještě v 18,45 nám chyběli tři herci ze sedmi. U Činoheráku nelze parkovat, takže zatímco se převlékali, režisér odjel s jejich autem na Vyšehrad a sprintoval zpátky do divadla," přidal první úsměvnou příhodu Procházka. Ta druhá není úsměvná, je výrazem obdivu a dobré práce celého Pointu. "Abych vás viděl hrát, musím do Prahy. V Prostějově je totiž pořád vyprodáno," řekl hercům jeden z prostějovských fanoušků.

Point svůj Testosteron hrál i včera, v pátek 11. října. Na představení byste ale museli zajet do až České Lípy. (ber)   

 

Komentáře

Jsou dobří :D Pointˇáci

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style