Jednostranný konkurenční boj. Přetahovaná o kluky do tanečních?

Jednostranný konkurenční boj. Přetahovaná o kluky do tanečních?
ilustrační foto Martin Straka

 

Jednostranný konkurenční boj, i tak by se dalo nazvat chování jedné z prostějovských tanečních škol. Ta svým jednáním znepříjemňuje práci nejen jiným tanečním mistrům v Prostějově, ale i studentům.

První ročníky středních škol se chystají na tradiční taneční. Ovšem místo toho, aby dívky řešily šaty a chlapci obavy z prošlapaných bot, mají zde jiný velký problém. Taneční mistr jedné z prostějovských tanečních škol navštěvuje střední školy a „stahuje“ chlapce k sobě s příslibem bezplatných lekcí. Dívky, které mají problém se spárovat do tanečních dvojic, tak přišly o chlapce. Tímto jednáním byly donuceny si partnery hledat jinde.

Pomineme-li neférové vyjadřování vůči konkurenci, tak studenty trápí, že nejsou pouštěni na věneček, pokud absolvovali jinou taneční školu. Studenti středních škol jsou tímto jednáním znepokojeni.

„Mistr, který pořádá taneční řadu let, už na to nestačí. Jeho jednání je vůči nám podrazem. Neznáme řešení, jen doufáme, že se kluci vzpamatují. Vždyť zájemců o taneční je v Prostějově dost a určitě se tady uživí víc tanečních mistrů svěřila se Justýna, studentka jedné z prostějovských středních škol, která se svými spolužačkami chce navštěvovat taneční organizované konkurenční školou.

 

Lenka Faltýnková

studentka

Komentáře

Milá Lenko,

kdo Tě opravňuje k tomu, abys posuzovala, zda  někdo na něco stačí nebo ne?Tys někdy vedla kurzy, že seš tak kovaná v hodnocení? Jseš ekonomicky vzdělaná, že víš něco o konkurečním boji. Nebo tady opakuješ jako blondýna to,co ti někdo nakukal ?Zameť si laskavě před svým vlastním prahem. Nám klukům nikdo nemusí říkat, aby jsme se vzpamatovali. Pokud vím, taneční mistr je tady jenom jeden. Ten druhý všude uvádí, že je jen vícemistr. P.Zatloukal, student

Poslat nový komentář