Lístky na Kryštof Kemp v Náměšti jsou ještě k mání

Lístky na Kryštof Kemp v Náměšti jsou ještě k mání
ilustrační foto

Kapela Kryštof se letos rozhodla uspořádat svůj vlastní festival. Nazvala ho Kryštof Kemp a v létě s ním objede sedm přírodních amfiteátrů po celé zemi. První Kryštof Kemp se koná tuto sobotu 12. července v Náměšti na Hané. Lístky jsou ještě k mání.

"Vždy jsme snili mít vlastní festival a teď se nám to vyplnilo," říká zpěvák Richard Krajčo, který bude všechny Kempy moderovat. Do festivalového dění se zapojí také ostatní členové kapely, saxofonista Nikos Kuluris bude čarovat s jídlem, baskytarista Nikolaj Arichtev má na starosti fotokoutek s několika překvapeními a malou výstavou, trombonista Ondřej Kyjonka povede pivní školu a trumpetista Nikolaos Grigoriadis motokoutek. Kytarista Evžen Hofmann a bubeník Jakub Dominik pak budou vyučovat děti hře na své nástroje.

Hlavní osu programu tvoří samozřejmě koncerty Kryštofa, fanoušci se ale mohou těšit i na Mňágu a Žďorp, Nebe, Michala Hrůzu či Lenny. Vyvrcholení obstará Kryštof, který se představí naposledy před roční pauzou se speciálním setem, v němž kapela začne akusticky a postupně přejde k rockovému zvuku.

V areálech také vyroste divadelní pódium, indiánská vesnička a nebudou chybět speciality jako živý jukebox. Bližší informace naleznete na http://www.krystofkemp.cz/. (red) 

Foto archiv Kryštof

 

Poslat nový komentář