Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

STARTfest 2014 se opět vydařil

STARTfest 2014 se opět vydařil
ilustrační foto

Želečský statek hostil již třetím rokem multižánrový festival STARTfest. Dvě hudební stage a bohatý doprovodný program nalákaly do malé vesnice u Prostějova na 1 200 návštěvníků.

Třetí ročník multižánrového festivalu STARTfest nabídl návštěvníkům nejen rozmanité styly hudby. Představili se přední čeští interpreti jako je PRAGO UNION, selector Boldrik, či MessenJah, ale i méně známější talentované kapely The High Corporation, The Linnings, Strangers in the city a spousta dalších. Kromě hudby mohli návštěvníci navštívit veletrh neziskových organizací, kde na ně kromě spousty užitečných informací čekaly zajímavé workshopy a soutěže. Nově byl návštěvníkům festivalu zpřístupněn také knižní antikvariát, který byl doplněn o stylový bleší trh a insta-fotokoutek.

Během příprav festivalu se organizátorům podařilo uspořádat malý graffity jam, na který se sjeli pouliční i profesionální umělci ze Znojma, Kroměříže, Oloumouce i Prostějova. Sprejeři společně s organizátory tak vybarvili celou industriální halu, která následně sloužila jako druhá alternativní stage.

,,Pozitivní ohlasy od lidí a jedinečná atmosféra během festivalu jsou pro nás jasnou zpětnou vazbou a impulsem posunovat sebe i festival dopředu. V Želči máme neskutečnou partu mladých lidí, kteří se na tvorbě festivalu podílí ve svém volném čase a bez nároku na honorář. Práci děláme srdcem a pro ten projekt všichni žijeme a myslím, že to je to, co se pak odráží v tom celkovém dojmu. Dojmu, kterému každý podlehne,“řekla Eva Gartnerová, jedna z hlavních organizátorek festivalu.

Pokud vše půjde tak jak má, mohou se návštěvníci festivalu těšit na další ročník, který dle organizátorů nabídne zajisté nemalá překvapení. (red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style