Keltská velkolepá show je opět tady!

Keltská velkolepá show je opět tady!
ilustrační foto
Další fotky: 
Keltská velkolepá show je opět tady!
Keltská velkolepá show je opět tady!

Už tento pátek od 16 hodin a v sobotu od 11.30 hod. můžete zpívat, tančit, “bojovat” a hodovat na festivalu KELTSKÁ NOC v Plumlově.

Program, v němž vystoupí umělci z devíti zemí světa, obsahuje mnoho novinek:

Matching Ties (USA, IRL, GB, DE) - nejlepší skupina německé folkové scény, hrající tradiční irskou hudbu, Percival a Percival Schuttenbach - akustická a folkmetalová formace z Polska, Selfish Murphy - divoký shamrock 'n roll z Transylvánie, Shannon - stálice irské folkové scény z Prahy, Quanti Minoris - borci ze "štatlu" - brněnská grupa hrající středověký folk-rock.

V programu Keltské noci 2014 nebude chybět ani hvězdná stálice na jejím nebi: SLIOTAR z irského Dublinu. Dále vystoupí Tomáš Kočko a orchestr, Irish Rose (SK), Cruadalach, Clamortis a mnoho dalších.

Nenechte ujít překvapení Keltské noci!!! Na keltskou hudbu vám v obou večerech předvedou své umění skvělé poledancerky, kočky z Ostravy a Olomouce, z tanečních škol Circus-pole dance studio a Apokalips-pole dance studio. Pro děti bude v sobotu opět k dispozici výuka angličtiny v režii školy Helen Doron - angličtina pro děti.

Přiďte, nebudete litovat! Více informací na www.keltska-noc.cz.

Za celý tým Keltské noci a všechny její partnery Tom Somr.

Soutěž o vstupenku na festival

Otázka: Jaká jazyková škola je parnerem festival Keltská noc?

Svoje odpovědi zasílejte na mail vendi.online@seznam.cz do pátku 7.00 hod ráno.

Ze správných odpovědí vylosujeme 3 výherce, kteří obdrží dvoudenní vstupenku na letošní Keltskou noc. Všechny vítěze budeme informovat do pátku 10.00 hod. Mailem nebo sms na telefon který uvedou společně se správnou odpovědí.

Poslat nový komentář