Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Keltská velkolepá show je opět tady!

Keltská velkolepá show je opět tady!
ilustrační foto
Další fotky: 
Keltská velkolepá show je opět tady!
Keltská velkolepá show je opět tady!

Už tento pátek od 16 hodin a v sobotu od 11.30 hod. můžete zpívat, tančit, “bojovat” a hodovat na festivalu KELTSKÁ NOC v Plumlově.

Program, v němž vystoupí umělci z devíti zemí světa, obsahuje mnoho novinek:

Matching Ties (USA, IRL, GB, DE) - nejlepší skupina německé folkové scény, hrající tradiční irskou hudbu, Percival a Percival Schuttenbach - akustická a folkmetalová formace z Polska, Selfish Murphy - divoký shamrock 'n roll z Transylvánie, Shannon - stálice irské folkové scény z Prahy, Quanti Minoris - borci ze "štatlu" - brněnská grupa hrající středověký folk-rock.

V programu Keltské noci 2014 nebude chybět ani hvězdná stálice na jejím nebi: SLIOTAR z irského Dublinu. Dále vystoupí Tomáš Kočko a orchestr, Irish Rose (SK), Cruadalach, Clamortis a mnoho dalších.

Nenechte ujít překvapení Keltské noci!!! Na keltskou hudbu vám v obou večerech předvedou své umění skvělé poledancerky, kočky z Ostravy a Olomouce, z tanečních škol Circus-pole dance studio a Apokalips-pole dance studio. Pro děti bude v sobotu opět k dispozici výuka angličtiny v režii školy Helen Doron - angličtina pro děti.

Přiďte, nebudete litovat! Více informací na www.keltska-noc.cz.

Za celý tým Keltské noci a všechny její partnery Tom Somr.

Soutěž o vstupenku na festival

Otázka: Jaká jazyková škola je parnerem festival Keltská noc?

Svoje odpovědi zasílejte na mail vendi.online@seznam.cz do pátku 7.00 hod ráno.

Ze správných odpovědí vylosujeme 3 výherce, kteří obdrží dvoudenní vstupenku na letošní Keltskou noc. Všechny vítěze budeme informovat do pátku 10.00 hod. Mailem nebo sms na telefon který uvedou společně se správnou odpovědí.

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style