Vstupenky na koncert Josepha Calleji se budou rozdávat

Vstupenky na koncert Josepha Calleji se budou rozdávat
ilustrační foto

V závěru prázdnin se uskuteční historicky první koncert velkolepého rozsahu v Prostějově. Koncert Josepha Calleji dne 31. srpna 2014 od 18 hodin na náměstí T. G. Masaryka bude bezesporu jednou z nejvýznamnějších akcí v rámci oslav stého výročí otevření nové prostějovské radnice. Vybudované hlediště pro sedící diváky pojme přes 2 000 osob.

Koncert bude pro návštěvníky bezplatný, je ale nutno mít vstupenku. Vstupenky budou vydávány od 10. srpna v Regionálním informačním centru Magistrátu města Prostějova v zámku na Perštýnském náměstí v pracovní dny pondělí – pátek od 9 do 17 hodin. V sobotu a v neděli od 9 do 12 hodin. Vydávání vstupenek bude ukončeno 29. srpna 2014 do 14 hodin. Počet vydávaných vstupenek je omezen na maximálně 4 vstupenky pro jednoho zájemce.

Vstupenky budou dále distribuovány pro zájemce z Olomouce a olomouckého regionu na Informačním centru Magistrátu města Olomouce v jeho pracovní době za stejných podmínek a ve stejném rozsahu jako v Prostějově.

Pro případné větší skupiny (zájezdy) je možné rezervovat vstupenky na e-mailové adrese: office@tkplus.cz nejpozději do 6. srpna 2014. Na pozdější rezervace nebude možné brát zřetel.

Dle dřívějšího záměru byly vstupenky prodávány v systémech Tiket portál a Eventim. Do okamžiku přijetí rozhodnutí o bezplatném vstupu, na jehož základě byl zastaven předprodej, bylo prodáno na obou portálech 82 vstupenek. Pořadatelé mají k dispozici přesná místa spolu s cenou vstupenek a po předložení zakoupené vstupenky bude odpovídající částka vrácena.Vrácení bude provedeno 31. srpna od 15 do 17 hodin v Regionálním informačním centru Magistrátu města Prostějova v zámku. (red)

Komentáře

Aby vůbec někdo přišel :-)

Poslat nový komentář