Od pondělí divadlo opět prodává abonmá na příští sezonu

Od pondělí divadlo opět prodává abonmá na příští sezonu
ilustrační foto

Prodej předplatného pro čtyři divadelní skupiny, koncertní abonmá, dětské předplatné Čtyřlístek a novinku LiStOVáNí obnoví v pondělí 4. srpna Městské divadlo v Prostějově. Před prázdninovou přestávkou si svá místa v divadle na příští sezónu zajistilo 1 480 diváků. Do loňského počtu abonentů tak chybí už jen 260 lidí.

„Rezervace sedadel pro současné abonenty skončila v červenci, od 4. srpna již budou uvolněná místa k dispozici všem zájemcům,“ uvedla ředitelka divadla Jana Maršálková.

Sezona 2014 - 2015 podle jejích slov opět nabídne setkání s hereckými hvězdami, ale i špičkovými oblastními divadly. Do Prostějova v sezoně 2014-2015 zavítají Divadlo Na Fidlovačce, Divadlo pod Palmovkou, Divadlo Rokoko, Divadlo Metro, Kalich, Studio DVA, Divadlo Na Jezerce a další. Ve výčtu oblastních divadel nebude chybět Moravské divadlo Olomouc, Slezské divadlo Opava, Slovácké divadlo Uherské Hradiště, příbramské či kladenské divadlo.

Z hereckých hvězd uvidí Prostějov například Elišku Balzerovou, Evu Holubovou, Reginu Rázlovou, Ivu Janžurovou, Jiřího Štěpničku, Jiřího Langmajera, Vojtu Kotka, „domácího“ Ladislava Županiče či Chantal Poullain.

Slibná je také nabídka sedmi koncertů, na nichž se představí významní sólisté i hudební seskupení.

Čtyři pohádkové tituly uvede předplatné Čtyřlístek, které je určeno nejmenším divákům a jejich doprovodu. Novinkou sezony je předplatné LiStOVáNí, které divákům v sedmi pořadech scénického čtení zprostředkuje sedm bestsellerů našich i světových literárních tvůrců.

Programová brožura na sezonu 2014 - 2015 tradičně zmiňuje také podzimní divadelní přehlídku Aplaus, kterou prostějovské divadlo pořádá ve spolupráci s marketingovou společností TK PLUS. Pamětníci a příznivci dnešního brněnského HaDivadla najdou v nabídce tituly, které v listopadu připomenou 40. výročí založení tohoto souboru právě v Prostějově. (eze)

Ilustrační foto: internet

Poslat nový komentář