Ondřej Brzobohatý s IDENTITY TOUR v prostějovském divadle

Ondřej Brzobohatý s IDENTITY TOUR v prostějovském divadle
ilustrační foto

Výrazný český hudebník, skladatel, herec, moderátor Ondřej Brzobohatý odstartuje v polovině října IDENTITY TOUR po vybraných českých divadlech a kulturních domech. V Prostějově vystoupí  v pondělí 3. listopadu v 19 hodin.

„Program je sestavený z písniček z nového alba Identity, ale nejen z nich,“ informoval organizátor turné Pavel Trojan.

Český hudebník, skladatel a herec Ondřej Brzobohatý je synem před časem zesnulého skvělého herce Radka Brzobohatého a Hany Gregorové. Do roku 2007 působil v kapele Bůhví, nyní pokračuje v sólové hudební kariéře jako zpěvák a klavírista s vlastní kapelou. Hudebně a producentsky spolupracoval například s Petrem Hapkou, Michalem Horáčkem či Jaromírem Nohavicou, koncertně pak s celou plejádou českých muzikantů.

Jako herec působil mj. ve dvou televizních seriálech – Ulice a Gympl, dnes je herecky aktivní v Hudebním divadle Karlín a Divadle Radka Brzobohatého. Třikrát moderoval Českého Slavíka, získal cenu TÝTÝ za nejoblíbenějšího herce roku 2012. V květnu 2014 mu u Supraphonu vyšlo první sólové album Identity podpořené koncertními křty po sedmi českých a jednom bratislavském klubu.

Vstupenky na listopadový koncert začne prostějovské divadlo prodávat v pondělí 4. srpna. (eze)

Ilustrační foto: internet

Poslat nový komentář