Krásné dívky, casting Miss Face 2015 je již tuto sobotu!

Krásné dívky, casting Miss Face 2015 je již tuto sobotu!
ilustrační foto miss face

 

Osmý casting Miss Face 2015 se koná v sobotu 16.5. v OC Olomouc City. Casting soutěže je 3 kolový výběr, kterého se mohou zúčastnit dívky ve věku 17 až 25 let s českým občanstvím. A pozor, soutěžící nejsou omezeny požadavky na minimální výšku či míry!

Účastnice se registrují na místě před soutěží (volně nebo na základě registrace na internetu). První kolo je představení a rozhovor s moderátorem, druhé kolo je odpovídání otázek porotců, třetí kolo je promenáda v plavkách. Poté proběhne výběr dívek porotou. Mezi jednotlivými koly je realizováno umělecké, pěvecké nebo taneční vystoupení. Po skončení castingu bude fashion show.

Na casting je nutné mít s sebou: občanský průkaz, dvoudílné plavky, boty na podpatku, tmavé jeansy. Registrace od 15:00 hodin.

Moderátor: Petr Vojnar, porota : Taťána Makarenko, Eliška Bučková, Jitka Válková a další.

Soutěž krásy Miss Face

Byla založena modelkou Taťánou Makarenko v roce 2010 se záměrem uspořádat v České republice soutěž krásy pro dívky ve věku od 17 do 25 let, ve které nerozhodují jen výška a míry, ale především půvab a sympatie.

Již od svého založení je nezbytnou součástí celé soutěže charitativní aspekt, který byl vetknut i do sloganu Miss Face „Krásné tváře pomáhají“. Miss Face podporuje Českou neonatologickou společnost.

Příspěvky vybrané na podporu předčasně narozeným dětem v České republice putují ze sponzorských darů, výtěžku ze vstupného na finálový večer, prodeje kalendářů s finalistkami daného ročníku, dražby korunek či věcných sponzorských darů a v neposlední řadě z dobrovolných příspěvků návštěvníků finálového večera.  (red)

Poslat nový komentář